QuestionCopyright.org

Spojme sa pre hokej

Dňa 28.5.2009 sa na Hlavnej ulici v Košiciach uskutočnilo verejné stretnutie organizované iniciatívou fanúšikov slovenského hokeja s názvom Spojme sa pre hokej. Na stretnutí, ktoré sa začalo krátko po 17. hodine sa zúčastnilo asi 40 priaznivcov tejto myšlienky.

Samotný priebeh ma spočiatku dosť sklamal. Hlavný rečník a zakladateľ iniciatívy, pán Duľa, nepôsobil veľmi presvedčivo a bolo jasné, že svoj príhovor si vopred buď vôbec nepripravil alebo ho proste zmohol dav, pred ktorý predstúpil. Miestami to vyzeralo až groteskne. Neskôr sa to ale celé zlepšilo a to hlavne vďaka jednému z diskutujúcich, ktorý predostrel zaujímavé postrehy a myšlienky, ktorými by sa táto iniciatíva mala v budúcnosti zaoberať.

Vo výsledku som sa ale nedozvedel nič nové, žiadne vízie do budúcnosti, okrem pokusu "zlegalizovať" celú činnosť založením "asi" občianskeho združenia a pokusu osloviť médiá, aby o tejto iniciatíve viac informovali. Organizátorom ale aj napriek tomu držím palce do ďalšej práce a budem určite s napätím sledovať ich počínanie.

Click on the thumbnail to viewClick on the thumbnail to viewClick on the thumbnail to viewClick on the thumbnail to view
Click on the thumbnail to viewClick on the thumbnail to viewClick on the thumbnail to viewClick on the thumbnail to view